Vyjádření vedení klubu

15.08.2017 | admin

Rádi bychom reagovali na nepříjemnou situaci, do které se dostal před pěti lety mládežnický reprezentant Řecka Georgios Katidis, vinou své mladistvé nerozvážnosti.

Za své gesto byl potrestán řeckým fotbalovým svazem, a to vyřazením ze všech reprezentačních výběrů. Zároveň byl vyřazen ze svého mateřského klubu AEK Atény. Vzápětí se za své počínání omluvil klubu i veřejnosti na řeckém televizním kanále. Za své gesto tehdy devatenáctiletý mladík draze zaplatil.

Tento čin poté již nikdy neopakoval, jak bylo mylně uvedeno v některých českých médiích. Klub FK Olympia mu proto dává šanci restartovat svou kariéru.

1.FK Příbram – vizitka soupeře

Tuto sobotu, po delší odmlce, opět naši hráči nastoupí k mistrovskému utkání – tentokrát se představí Na Litavce v Příbrami.

Fanouškovské dárky

Na příštím domácím zápase můžete zakoupit reklamní předměty s naším logem

Změny termínů a časů mistrovských utkání

Na základě vzájemné dohody byly změněny hrací termíny a časy pro následující utkání:

Hodnocení zápasu ve Vlašimi

Jak dopadlo 6. kolo FNL

Přes dlouhé oslabení vezeme tři body z Vlašimi

Trenér Sazima hodnotí zápas s Českými Budějovicemi

S lídrem soutěže bez branek

V televizním utkání přišla první prohra

FK Fotbal Trinec. – vizitka soupeře ve 4. kole FNL

Muži A | Středa 23.08.2017, 16:30